2000

     12.2. se konal už 3. hasičský víceboj. Úplně první víceboj se konal v roce 1998 v Dolanech a od té doby se koná každý rok. Letos se umístili na krásném 9. místě z 35 družstev.

Také jeli na plavání do Klatov, kde se jim moc líbilo. V malém bazénu si hráli s míčem a zkoušeli plavecké umění. Hodina a půl utekla jako voda a nezbývá než se s bazénem rozloučit a jet domů.

V říjnu jeli na chatu Opolenec, na které byli před 4 roky. V pátek se sešli a odjeli na chatu, která je na Šumavě. Cesta vedla pořád do kopce, když se tam dostali, tak na dvorku u chaty byly krávy. Všichni začali vybalovat věci v pokojích. Po vybalení věcí šli do společenské místnosti, kde je čekala večeře. Za nějakou chvíli si šli lehnout, protože se jim nechtělo spát, tak si povídali nebo hráli různé hry. Ráno jim holky připravily snídani. Všichni plánovali co budou dělat. Každý dostal svačinu s pitím a šli na hrad Kašperk. Cesta byla do kopce a tak než šli na prohlídku, dali si svačinku. Když se vrátili, tak kluci připravili klacky na oheň. Opekli si buřty a šli do společenské místnosti a tam si zazpívali. Děti šly spát a dospělí byli ještě vzhůru docela dlouho a ten hluk byl slyšet až do pokojů, kde spaly děti. V neděli ráno připravili snídani kluci. Tentokrát šli na výlet do Annína, kde je na vršku kostelík Mouřenec. Děti si zahrály fotbal a dospělí zatím vytřeli chatu. Potom si dali věci do aut a jeli domů.