Podzimní víkendový pobyt - Hnačov - 14.-16.9.2018

12.10.2018 14:30

Pátek

V pátek 14.9.2018 jsme jeli na již tradiční podzimní víkendový pobyt. Tentokrát jsme jeli do kempu Hnačov, kde jsme 3 roky nebyli.

U hasičárny jsme nandali veškeré věci do káry, ketrou jsme měli sebou a mohli jsme vyrazit na cestu. V kempu jsme se zozdělili do 5 chatek a hned potom jsme šli rozdělat oheň, abychom měli včas večeři. K večeři jsme měli buřty nebo kdy chtěl, mohl mít pátek.

Po zbytek večera jsme měli vonou zábavu, mohli jsme si hrát na dětském hřišti, nebo sedět u ohně a poslouchat písničky. Později večer, jsme si ještě udělali  česnekovou polévku a potom už jsme šli spát, abychom měli dostatek sil na sobotu.

Sobota

V sobotu ráno jsme šli na snídani do místního bufetu, kde jsme měli připravené rohlíky a spoutu máslíček, mamelád a medu.

Po snídani jsme šli na pochod Hnačovská čtyřicítka, šli jsme kratší okruh, který byl dlouhý 6 kilometrů. Hned kousek za kempem jsme našli spoustu bedel a tak se starší kluci vraceli pro košík a pak ho šli zase odnést. Z procházky jsme se vrátili přesně na oběd, který jsme měli domluvený v kempu. Měli jsme řízek s bramborami.

Po obědě jsme začali s přípravou na sooutěž. Připravili jsme vzduchovky, provázky, značky a zdravovědu. Straší kluci se rozdělili do několika skupin a každý z nich zkoušel jiné úkoly.

Později odpoledne jsme měli volno a mohli jsme si hrát na hřišti nebo pomáhat vařit kotlíkový guláš a polévku. 

Když se setmělo, byla pro nás připravena večerní hra. Chodilo se podle svítících kroužků, které byly rozmístěnypo kempu. Po večerní hře jsme už moc dlouho venku neseděli, protože jsme po náročném dni byli unaveni.

Neděle

V neděli ráno jsme byli opět na snídani v bufetu, ale tentoktát jsme měli nachystané sladké pečivo.

Hned po snídani jsme se dali do posledního procvičování potřebných věcí na soutěž. Opakovali jsme celé dopoledne až do chvíle, kdy jsme začali uklíet chatky. Chatky jsme se snažili uklidit ještě před obědem, abychom potom mohli odevzdat klíče.

K obědu jsme měli špagety. Hned po něm si pro nás začali jezdit rodiče a tím jsme zakončili náš víkendový pobyt.

zde najdete další fotky